side

Регистрация в IT Corporate

Като абонат ще получите безплатен достъп до нашата постоянно обновявана библиотека от бели книги, доклади на анализатори, казуси, уебинари и доклади за решения.

За да Ви предоставим тази безплатна услуга, може да споделяме вашата бизнес информация за връзка с компании, чието съдържание изберете да разгледате на този уебсайт. Като част от вашата регистрация ще Ви държим в течение на текущите технологични проучвания и анализи с нашите седмични бюлетини.

За нас

За да добавите Вашето съдържание към нашата онлайн библиотека с технологични ресурси, моля, кликнете тук

Управленски екип

Gerry Rhoades-Brown

Изпълнителен директор

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

Глобален директор продажби

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

Вицепрезидент Продажби DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com

Matt Newman

Старши акаунт мениджър

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Старши акаунт мениджър

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Старши акаунт мениджър

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Акаунт мениджър

will.pownall@headleymedia.com