side

Връзка с нас

IT Corporate е водеща глобална платформа за търсене на бизнес технологични изследвания.

Със седалище в Обединеното кралство и с офиси в Мюнхен, IT Corporate предоставя на професионалистите в технологичната и бизнес сфера авторитетно, образователно и информативно съдържание, което им помага да оценяват, анализират и преглеждат своите бизнес нужди в рамките на бързо развиващата се технологична матрица.

Проектирани като лесно достъпна библиотека от бели книги, казуси и доклади ние сме станали жизненоважни за дейността на влиятелни ИТ лица, отговорни за вземането на решения навсякъде.

Ние хостваме над 10000 бели книги от водещи ИТ доставчици и непрекъснато се разширяваме и се разрастваме, за да отговорим на нуждите на световната общност за технологични изследвания.

Headley Media Technology Division Limited

Scott House, The Concourse, Waterloo Station, London, SE1 7LY

Tel: +44 (0)1932 564999

Headley Media Technology Division Limited

205 Hudson Street, New York, NY 10013

Tel: 1-(646)-851-0896

Tel: 1-(646)-838-4632

Headley Media Technology Division Limited

Oskar-von-Miller-Ring 20, 80333 München, Germany

Tel: +49 (0)89 95737542

Headley Media Technology Division Limited

Warwick House, 1 Claremont Lane, Esher, Surrey, KT10 9DP

Tel: +44 (0) 1932 564999

Headley Media Technology Division Limited

Peter House, Oxford Street, Manchester M1 5AN

Tel: +44 (0)1932 564999

За нас

За да добавите Вашето съдържание към нашата онлайн библиотека с технологични ресурси, моля, кликнете тук

Управленски екип

Gerry Rhoades-Brown

Изпълнителен директор

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

Глобален директор продажби

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

Вицепрезидент Продажби DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com

Matt Newman

Старши акаунт мениджър

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Старши акаунт мениджър

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Старши акаунт мениджър

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Акаунт мениджър

will.pownall@headleymedia.com